Hakkımızda

İlk Günkü Heycanla ; PROJENİZ PROJELERİMİZ

Türktav İnovasyon, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen Yapı ve şirketleri arasında yer almakta ve sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Kurulduğu günden bu yana Yapı Sektörü’ne modern mimarinin gereklilikleri olan malzeme ve uygulama yöntemlerini sunan Türktav , günden güne gücünü artırarak sektördeki uzman marka konumunu pekiştirmektedir.


‘Asma Tavan’, ‘Bölme Duvar’, ‘Sistemleri olarak 2 başlık altında toplanan Türktav ürünleri, inanılmaz sayıda ürün seçeneğiyle her türden ihtiyaç ve beklentiye cevap vermektedir. Dünya yapı sektörünün dev markalarıyla yapılmış distribütörlük anlaşmalarından beslenen bu ürün yelpazesi, yüzlerce farklı kombinasyon oluşturma olanağını sunmaktadır. Mekanı oluşturan tüm boyutlara en kaliteli çözümleri sunma felsefesinin arkasında duran, bu sayede sektördeki liderliğini koruyan Türktav; Tavan ürünleriyle mekanın üstünü biçimlendirirken, estetik ve fonksiyonelliğin göze çarptığı Bölme Duvar Sistemleriyle yapılarda yaşam kalitesini maksimum düzeye çıkarmakta, yaşam ve çalışma alanlarına ışık tutmaktadır.


Kalite, istikrar, teknoloji ve yenilik anlayışından ödün vermeden sürdürdüğü çalışmalarıyla Türkiye’de Yapı sektöründe değişimin öncüsü Türktav, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır.


Türktav, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi, bilgi ve deneyimi en iyi şekilde değerlendirmekte; her geçen gün yenilerini eklediği küresel tecrübelerinin de katkısıyla, lider konumunu güçlendirmektedir.


Ürünlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmakta; bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi küresel boyutta temsil etmektedir. Gerek yurtiçindeki gerekse yurtdışında farklı ölçekteki projelerin yanı sıra mega projeleri de artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Türktav ’ın hizmet verdiği sektörlerdeki bölgesel lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir.


Türktav’ın yaşam ve çalışma ortamlarına keyif katan çözümleri tüm tesislerde üstün teknolojik ekipmanla yapılan sertifikalı yurtiçi üretimde süreç, hammadde girişinden bitmiş ürünün çıkışına kadar bilgisayar kontrollü takip edilmektedir.Türktav bugün, global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetiyle, yerel üretim avantajını birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri ve ürün gamını sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini artırmak için, tüm ürünlerini yine son teknoloji test yöntemleri ile test ederek, sürekli iyileştirmeyi hem amaç hem de araç haline getirmeyi başarmıştır.


Galeri

Neler Yaptık ?

Türktav, müşterileri ve tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkilerle, çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla; hem temsilcisi olduğu uluslararası üne sahip değerli markalar hem de her biri dünya standartlarında ürünler olan kendi markalarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

231

Proje

3

Yıl

103

Ürün

5

Çözüm Ortağı

Ürünler

Metal Asma Tavan
Taşyünü Asma Tavan
Akustik Ahşap Duvar Panelleri
Alçıpan Asma Tavan
Akustik Ahşap Asma Tavan
PVC Plastik Tavan