Ürünler


Bambu
Kategori:
TÜRKTAV EL SANATLARI
Cins / Type:
  • Bambu Üzeri Ahşap Lamine / Wooden Lamine on Bamboo
Ebat / Size:
  • 30x30, 60x60x 30x60 / 30x30, 60x60x 30x60
Perforasyon / Perforation:
  • 1.5cm, 2cm, 2.5cm, 3cm, 3.5cm / 1.5cm, 2cm, 2.5cm, 3cm, 3.5cm
Renk / Color:
  • Doğal Bambu / Naturel Bamboo
Taşıyıcı Sistem / Carrier System:
  • T-24 / T-24
Kalite / Quality:
  • TSE ve CE / TSE and CE
Ağırlık / Weight:
  • 21 kg/m2 / 21 kg/m2


Bambu bitkisi, TÜRKTAV tarafından siz değerli müşterilerimiz için özel olarak Asya bölgesinde yetiştirilen ve TÜRKTAV firması adına kesim işleri yapıldıktan sonra zahmetli işçiliği sonunda şık, dekoratif ve yenilikçi bir ürün olarak beğeninize sunulmaktadır.

Güzel kokusu ve doğal görünümü sayesinde bulunduğunuz ortama farklı bir hava katacak olan ürünümüz sıradan ve eski tip asma tavanlardan farklıdır.

Yeni tasarlanan ürünümüz istediğiniz takdirde özel led aydınlatmalar eşliğinde ortamda şık ve dekoratif bir görünüm oluşturmaktadır. Aydınlatma sistemimiz loş ve güçlü olacak şekilde isteğinize göre tasarlanabilir.

Bambu bitkisi, buğdaygiller familyasına dâhil olan ve birbirinden oldukça farklı görünen birçok türden oluşan bir bitkidir. Bambu insanoğlunun birçok alanda işine yaramakta ve kullanılmaktadır. Özellikle, son yıllarda ortaya çıkan bambu trendi ile ev dekorasyonunda sıkça kullanılma başlanmıştır. Bambu türleri Asya’da, Kuzey ve Güney Amerika’da ve Afrika’da yetişirler.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Bambu çubuklarımız yüksekliği ve çapı 3 cm’dir, isteğinize göre çapı 5 cm olacak şekilde tasarım yapılabilmektedir. Firmamızca modernize edilmiş ve yeniden tasarlanmış T-24 asma tavan taşıyıcılarına birebir uyum içerisindedir. ‘T’ Taşıyıcı sistemi ahşap görünümlü ya da tasarım açısından güçlü desenler ile üretimi yapılmaktadır.